דף הבית  |  דולה  |  טיפולי גוף  |  אודות  |  צור קשר  
13:17 (10/09/12) עינב דה ניניו
התרבויות העתיקות במצרים, במקסיקו, בסין ועוד התייחסו לימי השוויון כנקודות מפנה בזמן, בהן ניתן לנקות את האנרגיה, שלא רלוונטית יותר ולהיטען באנרגיה חדשה מהמחזור החדש.
17:18 (09/09/12) עינב דה ניניו
דולה צריכה להיות האדם שאתם הכי רוצים שתהיה שם לצדכם. היא, מלבדכם ומלבד צוות המיילדות, תהיה עדה ברגעים שאין עוד מרגשים כמותם.. היא המלווה את כל התהליך, ונמצאת שם כשקל פחות וגם כשהשמחה גדולה.
הריון ולידה דורשים שינוי בשגרה. אפשר להסכים לכך ואפשר להתנגד. השאלה מה אני מרוויחה מכך?
לפני כל אחד מארבעת הילדים שלנו עשינו קורס הכנה. בכל פעם השארנו את הילדים בבית והלכנו, רק שנינו, להכיר ולהתכונן לילד הבא. שיהיה אינטימי..."
אחרי שקראתי את "עקרון הרצף" השתכנעתי: עכשיו אפשר להיות אמא. לצערי מהר מאוד הבנתי שאני לא חיה בשבט, שגוף אחרי לידה הוא גוף חלש ושאי אפשר לקחת תינוק לעבודה. טור חדש
כל עולם המושגים של הלידה הפעילה קשור לחושים ולתחושות: ריחות, קולות, ההתרגשות לקראת התינוק המגיע, הפחדים מן הכאב. הרבה פרטים של הלידה מכוסים בדוק של ערפל, הרי היולדת במימד אחר בזמן הלידה, אך את הרגע שבו בחרה , היא זוכרת. הוא הרגע שיתווה את המשך הלידה אם ללידה או אם לעיכוב בלידה ואף להתערבות רפואית. אי- בחירה ברגע זה, הינה בחירה להיות משתתפת סבילה בהמשך הלידה .
דולה - ליווי בהריון ובלידה בדרום
עיסוי לנשים בהיריון
קורס בעיסוי שבדי
קורס אישי להכנה ללידה
ליווי אישי למודעות עצמית
קליניקה לעיסוי ודיקור סיני
מאמרים
המלצות וסיפורי לידה