דף הבית  |  דולה  |  טיפולי גוף  |  אודות  |  צור קשר  
17:56 (09/09/12) עינב דה ניניו
הלידה היא שלך ואני איתך כדי לעזור לך להאמין בגוף שלך וביכולת שלך לעבור את הלידה בצורה הכי חיובית שרק ניתן.
מומלץ מאוד לקבל טיפול שבועי בעיסוי בתקופת ההיריון החל משבוע 13 ועד הלידה. העיסוי בהיריון בריא ומקל על גופך לעבור היריון רגוע יותר מתוך תמיכה והנאה.ומכין את גופך המשתנה ללידה.
תתחדש יש לך מקצוע! הצטרף/י לקורס : מטפל מוסמך בעיסוי שבדי. הכולל העודה המוכרת בישראל בכל בתי הספא, קופות החולים והקליניקות השונות.
קורס אישי להכנה ללידה .רוצים הכנה ללידה אך לא מוצאים את עצמכם בקבוצה?ליווי אישי זוגי להכנה ללידה הכולל מידע על תהליכי הלידה, לימוד והתנסות בטיפולי גוף לפני ובזמן הלידה, הכנת תכנית לידה פרטית והכנה רגשית לכל אחד מבני הזוג.
תהליך חוויתי של אומץ והיכרות עם הידע הפנימי שלך
קליניקה נעימה ומקצועית המציעה טיפולי עיסוי שונים וטיפולי דיקור סיני, ממטפלים בכירים ובעלי ניסיון.
13:17 (10/09/12) עינב דה ניניו
התרבויות העתיקות במצרים, במקסיקו, בסין ועוד התייחסו לימי השוויון כנקודות מפנה בזמן, בהן ניתן לנקות את האנרגיה, שלא רלוונטית יותר ולהיטען באנרגיה חדשה מהמחזור החדש.
17:18 (09/09/12) עינב דה ניניו
דולה צריכה להיות האדם שאתם הכי רוצים שתהיה שם לצדכם. היא, מלבדכם ומלבד צוות המיילדות, תהיה עדה ברגעים שאין עוד מרגשים כמותם.. היא המלווה את כל התהליך, ונמצאת שם כשקל פחות וגם כשהשמחה גדולה.
הריון ולידה דורשים שינוי בשגרה. אפשר להסכים לכך ואפשר להתנגד. השאלה מה אני מרוויחה מכך?
לפני כל אחד מארבעת הילדים שלנו עשינו קורס הכנה. בכל פעם השארנו את הילדים בבית והלכנו, רק שנינו, להכיר ולהתכונן לילד הבא. שיהיה אינטימי..."
אחרי שקראתי את "עקרון הרצף" השתכנעתי: עכשיו אפשר להיות אמא. לצערי מהר מאוד הבנתי שאני לא חיה בשבט, שגוף אחרי לידה הוא גוף חלש ושאי אפשר לקחת תינוק לעבודה. טור חדש
כל עולם המושגים של הלידה הפעילה קשור לחושים ולתחושות: ריחות, קולות, ההתרגשות לקראת התינוק המגיע, הפחדים מן הכאב. הרבה פרטים של הלידה מכוסים בדוק של ערפל, הרי היולדת במימד אחר בזמן הלידה, אך את הרגע שבו בחרה , היא זוכרת. הוא הרגע שיתווה את המשך הלידה אם ללידה או אם לעיכוב בלידה ואף להתערבות רפואית. אי- בחירה ברגע זה, הינה בחירה להיות משתתפת סבילה בהמשך הלידה .
בזכות הסבלנות , התמיכה , המגע והאהבה שלהן זכיתי ללדת את ילדי השלישי כפי שרציתי ולעבור תוך כדי חוויה מדהימה המכילה את כל קשת הרגשות .
בעולם שבו מתייחסים ללידה מצד אחד בהיסטריה רפואית ומצד שני בהתיפיפות ניו-אייג'ית, את עזרת לי להתכונן ללידה בצורה פשוטה, בוגרת, נשית ומלאת אמת...
בעזרת הרבה עומק הומור ואהבה עזרה לנו להפגש עם הפחדים שלנו ולנקות אותם להכניס שמחה לתוך חוויית ההריון
אני חושבת שזה מאד חשוב ללמד את זה כי אנחנו לפני כן קצת חששנו להזיק להריון, או שסתם התביישנו או התעצלנו וכו'. אני ממליצה לכן להוסיף את הרעיון הזה שידעו כולם שהפינוק יכול להתחיל כבר מהבית...
כבר בתחילת ההריון השני ידעתי שאני רוצה ללדת לידה טבעית. ידעתי כבר שזה לא בהכרח כל-כך פשוט כמו שחשבתי ושעלי לעבור הכנה מתאימה לקראת לידה בכדי שהפעם "אצליח" ללדת.
היית שם בשבילי ברגעי הבלבול והפחד, כאשר היו לי מיליוני שאלות, ולא ידעתי איך בכלל עושים את זה. אך חשוב מכך, היית שם ברגע השמחה הגדול בחיי - בלידת בתי .
קיבלתי טיפים, הסברים על הלידה, תמיכה רגשית, ובעיקר הרבה חום ואהבה. אני מאחלת לכל אחת ליווי כזה לקראת לידתה.
דולה - ליווי בהריון ובלידה בדרום
עיסוי לנשים בהיריון
קורס בעיסוי שבדי
קורס אישי להכנה ללידה
ליווי אישי למודעות עצמית
קליניקה לעיסוי ודיקור סיני
מאמרים
המלצות וסיפורי לידה